Vi har Ledige
barnehageplasser
i følgende
barnehager:

 

Ønsker du plass nå? Ta kontakt med den opptaksansvarlige i barnehagen!

Les mer om den enkelte barnehage ved å trykke på barnehagens navn. Alle Kidsa-barnehagene finner du HER

Sist oppdatert 14.08.19.

Åsane
Kidsa Breistein: 
ledige plasser 0-2 år og 3-6 år. Opptaksansvarlig Vivian Wiik Endresen, tlf. 92297424, Vivian.Endresen@kidsabarnehager.no.

Kidsa Hylkje: ledige plasser for barn 0-2 år. Opptaksansvarlig Anne-Grete Bakke, tlf 92291419 anne.grete.bakke@kidsabarnehager.no

Kidsa Myrdal:  Ledige plasser for barn 0-2 år. Ragnhild E. Fosse, tlf. 95168057, Ragnhild.Elisabeth.Fosse@kidsabarnehager.no

Kidsa Toppemyr: Ledige plasser for barn 0-2 år. Irene Mathiassen tlf 40443084 irene.mathiassen@kidsabarnehager.no

Kidsa Midtbygda: Ledige plasser for barn 0-2 år. Gro Storli tlf 94014901 gro.storli@kidsabarnehager.no

Ytrebygda
Kidsa Kokstad:
Ledige plasser for barn 0-2år og 3-6 år. Mette Iversen, tlf. 40226169, Mette.Iversen@kidsabarnehager.no

 

 

Fana
Kidsa Øvre Sædal: Ledige plasser for barn 0-2 år og 3-6 år. Opptaksansvarlig Kristin Kanstad, tlf. 92607773, Kristin.Kanstad@kidsabarnehager.no

Laksevåg
Kidsa Brønndalen: ledige plasser. Opptaksansvarlig Kari Ølnes, tlf. 97515015, Kari.Olnes@kidsabarnehager.no

Kidsa Olsvikfjellet: Ledige plasser for barn 0-2 år og 3-6 år. Opptaksansvarlig Kari Ølnes, tlf. 97515015, Kari.Olnes@kidsabarnehager.no

Arna